Online only

Łóżko wysokie IDA - STAR WARS

New product

ŁÓŻECZKO WYSOKIE IDA - STAR WARS

TRANSPORT GRATIS!!!

More details

This product is no longer in stock

2 731,83 zł tax incl.

  • Tak
  • Nie

Data sheet

Wysokość 113
Szerokośc 98

More info

Prezentujemy Państwu ponadczasowe łóżko wysokie IDA - STAR WARS, które w kilku prostych krokach można zamienić z miejsca zabaw w zwykłe łóżko pojedyncze lub w łóżko piętrowe. Dzięki temu łóżko to jest także odpowiednie dla nastolatków na późniejszym etapie.

Łóżko wysokie IDA - STAR WARS, może być w pełni dostosowane do potrzeb dziecka. Schody można zamocować po obu stronach łóżka, tak aby pasowało idealnie do każdej sypialni.

Dzięki zasłonom łóżko IDA - STAR WARS zachęca dzieci nie tylko do snu, ale także do zabawy i korzystania z ich wyobraźni.

Szeroka gama kolorowych akcesoriów pozwala na wybór kolorów, dostosowanych do indywidualnego wystroju wnętrza.

Akcesoria tj. kieszonki, tunel, wieża lub zjeżdżalnia, można zamówić dodatkowo.

AKCESORIA

Produkt wykonany z litego drewna sosonowego, lakierowanego na kolor biały.

Tkanina akcesoriów wykonana jestw 100% z bawełny.

Rozmiar łóżka wynosi 90 x 200 cm

Bezpieczeństwo dzieći podczas snu i zabawy jest dla nas bardzo ważne, dlatego nasze łóżko wysokie IDA wyprodukowane jest starnnie i z zachowaniem wszelkich norm.

Bariera bezpieczeństwa oraz grubość słupa 54x54 mm sprawiają, że łóżko IDA jest bezpieczne dla dzieci. Zapewniamy solidną konstrukcję i dobrą jakość wszystkich łóżek zgodnie z normą EN 747: 2015 a produkt ten jest również certyfikowany przez FSC®. Schody mogą być montowane po lewej i prawej stronie, a szerokie stopnie zapewniają bezpieczne wspinanie. Łóżko IDA można w łatwy spposób z dodatkowym zestawem modyfikacyjnym przerobić na łóżko pietrowe.

To wysokiej jakości łóżko z litego drewna sosnowego jest bardzo solidnie wyprodukowane i zapewni Ci wszystkie zalety trwałego produktu markowego.

Produkt jest dostarczany w stanie zdemontowanym i zapakowanym.

Dzięki zrozumiałej instrukcji możliwy jest szybki i łatwy montaż.